vrch header 1

Úvod Reference Ceny Kontakt


Firemní web

Firemní web

Vytváříme firemní internetové stránky s vysokou přidanou hodnotou a tahem na branku. S námi budete na internetu vidět.

SEO optimalizace

SEO optimalizace

Realizujeme SEO optimalizace stránek a jsme v tom úspěšní. Zajistíme Vám návštěvnost Vaší cílové skupiny.

Internetové obchody

Internetové obchody

Postavíme Vám internetový obchod šitý na míru Vašemu podnikání. Internetový obchod propojíme s Vaším účetním software.

Správa WWW stránek

Správa WWW stránek

Víme, že pouze kvalitní a průběžně aktualizovaný obsah stránek na internetu vítězí. Zajistíme Vašemu webu ten nejlepší servis.

Reference


LK Development s.r.o.

Firma LK Development byla založena s cílem vytvářet zajímavé developerské projekty v České republice i v zahraničí. Aktuálně nabízíme prodej a stavbu nízkoenergetických rodinných domů v obci Světice blízko Říčan u Prahy.

Poznámka k projektu

Webová prezentace postavena na redakčním systému Webeditor 2.0, splňuje standarty HTML strict, web zahrnuje úvodní SWISH animaci, součástí projektu je varianta webu pro mobilní telefony, implementován standartně Google Analytics. Prezentace je dlouhodobě nalezitelná na klíčová slova: domy na klíč - rodinné domy Říčany Praha východ - pozemky Světice - bydlení Říčany a jiná klíčová slova související s realitní činností v dané lokalitě. Na prezentaci se v rámci smlouvy dlouhodobě pracuje a prezentace se každý měsíc rozrůstá o nové informace.

Rodinné domy Říčany - www.lkd.cz


LKD web screenshot


Dasty

Mezi služby reklamní agentury Dasty patří výroba dresů pro všechny druhy sportů, zejména však fotbalové dresy a hokejové dresy. Dále nabízí potisk triček, nebo potisk textilu dle Vaší volby. Vyrobí výšivky nebo nášivky Vašeho sportovního klubu nebo oblékne Váš sportovní tým, dodá originální reklamní předměty.

Poznámka k projektu

Webová prezentace postavena na redakčním systému Webeditor 2.0, splňuje standarty HTML strict, web zahrnuje úvodní FLASH animaci, implementován standartně Google Analytics. Prezentace je dlouhodobě nalezitelná na klíčová slova: Potisk triček Praha - výroba dresů - potisk tašek a jiná klíčová slova související s nabízeným sportovním zbožím. Na prezentaci se v rámci smlouvy dlouhodobě pracuje a prezentace se každý měsíc rozrůstá o nové zboží.

Dasty - potisk triček - výroba dresů - www.dasty.cz


Dasty web screenshot


Zamex Drill s.r.o.

Firma Zamex Drill s.r.o. se zabývá zásobováním vrtnými nástroji a nářadím pro firmy s orientací na geologicko - průzkumné vrty, hydrovrty, pilotážní práce, mikropiloty, kotvení i drobné sanační práce.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem. Flash animace pohybujících se vrtných nástrojů.

Zamex Drill. s.r.o. - www.zamexdrill.cz


Zamex Drill web screenshot


Grandine - móda pro plnoštíhlé

Butik Grandine Vám nabízí široký výběr modelové módy pro plnoštíhlé. Nabízí módu pro ženy nadměrných velikostí velikostí XL, XXL nebo XXXXL. Nabízí Vám poradenství v oblasti módy, navrhneme Vám střihy a barevnost pomůžeme Vám dotvořit celý šatník se kterým budete naprosto spokojená.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem. SEO optimalizace na klíčová slova Móda pro plnoštíhlé, modely pro plnoštíhlé. Stránky se dlouhodobě umísťují na prvních místech na uvedená klíčová slova.

Grandine - móda pro plnoštíhlé - www.grandine.cz


Grandine web screenshot


Chovatelské potřeby eshop

Internetový a kamenný obchod s chovatelskými potřebami na Praze 4 Krmivo Brit, Samsfield, Ontario pro psy, kočky, hlodavce a ptáky, konzervy pro kočky, konzervy pro psy.

Chovatelské potřeby eshop


Italské víno

Internetový obchod www.italskevino.eu nabízí velký výběr italských červených i bílých vín, dále olivový za velmi výhodné ceny. Výhodou tohoto internetového obchodu, že 90% zboží má skladem, tzn. doba dodání je velmi rychlá, většinou do druhého dne, či kurýrem ještě téhož dne.

Poznámka k projektu

Standartní internetový obchod. Podrobné statistiky pohybu klienta po eshopu pomocí Google Analytics. Propojeni z účetním systémem. Důraz na snadné ovládání a intuitivnost. SEO optimalizace na jednotlivé druhy vín.

Italské víno - www.italskevino.eu


Fotbalový trenér

Osobní fotbalový trenér Vám nabízí individuální trénink pro Vás nebo pro Vaše dítě (chlapce i děvčata). Nabízí zlepšení herních dovedností pod dohledem trenéra s profi licencí a se zaměřením na detail hry a s cílem dosáhnout maximální efektivity

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem. SEO optimalizace na klíčová slova fotbalový trenér, osobní trénink, trenér fotbalu. Stránky se dlouhodobě umísťují na prvních místech na uvedená klíčová slova.

Fotbalový trenér - www.fotbalovytrener.eu


Darttisk - potisk triček - maturitní šerpy

Firma Darttisk Vám nabízí sítotiskový servis. Nabízíme potisk triček dle vlastního výběru, potisk reklamních předmětů, kalendáře, diáře, maturitní šerpy , samolepky a spoustu dalšího.

Poznámka k projektu

Realizace SEO optimalizace na klíčová slova potisk triček, maturitní šerpy. Stránky se dlouhodobě umísťují na prvních místech na uvedená klíčová slova.

Darttisk - potisk triček, maturitní šerpy


Kosmetika Praha 4

Eva Jersáková nabízí kosmetické služby na Praze 4 použitím přírodní kosmetiky Mirra Lux, Karel Hádek, Atok, Nobilis Tilia. Můžeme Vám nabídnout čištění pleti, líčení, kosmetickou masáž. Mezi další nabízené služuby patří manikúra a masáže Shiatsu.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem. SEO optimalizace na klíčová slova kosmetika Praha, kosmetika Praha 4. Stránky se dlouhodobě umísťují na prvních místech na uvedená klíčová slova.

Kosmetika Praha 4


Brazil shop

Brazil shop je obchod s drahými kameny, polodrahokamy a minerály v centru Prahy - v pasáži Lucerna ve Vodičkově ulici. Nabízí napríklad široký sortiment minerálů přírodních i tromblovaných, přírodní krystaly, figurky, šperky, masážní pomůcky, koule, plátky, náramky, korále, solné svícny, přívěsky, svícny z minerálů, drůzy z křišťálu, ametyst.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem.

Brazil shop - brazilshop.kvalitne.cz


Italská káva Mokador - Kávovary Saeco

Internetový obchod Káva italská Vám nabídne výběr z kvalitní italské kávy, zejména značky Mokador a Caffé Venetico. Dále nabízíme domácí kávovary Saeco a klasický kávovar Moka Express.

Poznámka k projektu

Seo optimalizace internetového obchodu na klíčová slova italská káva, pronájem kávovaru zdarma, kávovary Saeco, Káva Mokador.

Italská káva Mokador - Kávovary Saeco


Zámečnictví Praha 4

Zámečnictví Rohlík najdete v Praze 4 Hrnčířích. Nabízí kompletní služby zámecnické dílny, zejména výrobu plotů, vrat a ocelových konstrukcí. Firma provozuje zakázkovou kovovýrobu a vyrobí Vám na klíč bránu, schodiště či zábradlí.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 2.0 s možností plné administrace klientem.

Zámečnictví Praha 4 - zamecnictvirohlik.wz.cz

Ulož odkaz

Služba Ulož odkaz poskytuje možnost uložit si jednoduše a online odkaz na své oblíbené stránky. Jsou to defacto online Oblíbené položky. Díky této službě máte své oblíbené stránky neustále při ruce ať k nim přistupujete z jakéhokoliv zařízení.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému webeditor 3.0 s možností plné administrace klientem.

Ulož odkaz


Reklama Harfa - potisk triček Praha

Reklama Harfa se zabývá zejména potiskem triček v lokalitě Praha, potiskem reklamních předmětů, řezanou reklamou a výrobou WWW stránek.

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému Webeditor 2.0 s možností plné editace webu klientem.

Reklama Harfa - potisk triček Praha


Reklamní předměty - kalendáře 2016 - diáře 2016

Internetový obchod s reklamními předměty, zejména kalendáři a diáři pro rok 2016

Poznámka k projektu

Internetové stránky postavené na redakčním systému Webeditor 2.0 s možností plné editace webu klientem.

Reklamní předměty - kalendáře 2016 - diáře 2016Image